Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY ZAGRANICZNE - CZECHY

               

    

   

   

 

 

  

  

   

4 STOLICE

letni obóz objazdowy

Praga - Wiedeń - Bratysława - Budapeszt

Hotele /

Czechy, Austria, Słowacja, Węgry

wiek uczestników: 11-18 lat


4 stolice Europy

WAKACJE W EUROPEJSKIM STYLU - przygoda, zabawa, rozrywka i zwiedzanie!
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (11-18 LAT)
Praga – Wiedeń - Bratysława - Budapeszt
 

Świetna zabawa: baseny termalne i aquaparki: na wyspie św. Małgorzaty i w Tatralandii, Park Rozrywki Prater,
Zwiedzanie z polskojęzycznymi przewodnikami najpiękniejszych i najciekawszych miejsc w Pradze, Wiedniu, Bratysławie i Budapeszcie…!!!
 

ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA I ZABAWY

w najchętniej odwiedzanych od lat stolicach europejskich – Praga zachwyca każdego dnia. Goethe uznała ją za „najcudowniejszy klejnot w kamiennej koronie świata”. Centrum Pragi zostało zapisane na liście światowego dziedzictwa UNESCO, piękno jej docenia również świat filmu, kręcono tu zdjęcia do hitów filmowych m.in.” Mission Impossible” z Tomem Cruisem, „XXX” z Vinem Dieselem czy „Wojna Harta” z Brucem Willisem. Wiedeń miasto o niezliczonych zabytkach, klimat nadaje nie tylko sławna Opera Wiedeńska, czuć tu duch księżnej Sissi i Franciszka Józefa, ale Wiedeń to również rozrywka o czym przekonamy się będąc m.in. w Parku Rozrywki Prater. Bratysława położona malowniczo nad Dunajem, zachwyca klimatem i zabytkami.  Budapeszt zwany „Perłą Dunaju” przyciąga pięknymi budowlami, mostami przecinającymi Dunaj ale nie tylko one stanowią o popularności miasta. Znajdujące się na wyspie Małgorzaty baseny termalne ze zjeżdżalniami i wieloma innymi atrakcjami są wspaniałą rozrywką dla dzieci i dorosłych – my też tam będziemy!.


TERMINY CENA
I. 16.07-25.07.2010 | 1595,00 zł | Sprzedaż zakończona
II. 12.08-21.08.2010 | 1595,00 zł | Sprzedaż zakończona

+ 45 euro płatne obowiązkowo w autokarze u kierownika grupy lub 187,00 zł płatne w biurze.

ZAKWATEROWANIE:

Starannie dobrane i sprawdzone hotele **/***. Praga: hotel Kristal*** położony jest w dzielnicy Praga 6, niedaleko stacji metra Dejvicka. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i TV. Bratysława: hotel Plus ** położony jest w dzielnicy Trnávka, łatwy dojazd do centrum trolejbusem. Pokoje typu studio (3+3) z łazienkami. Budapeszt: hotel Rila ** znajduje się w samym sercu Budapesztu, zaledwie 3 przystanki metrem (M3 linia niebieska metra) od centrum miasta. Pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami. Liptowski Mikulasz hotel Klar** położony w Liptowskim Mikulaszu, pokoje typu studio (2+2) z łazienkami. Wszystkie hotele posiadają ponad to: recepcję, jadalnię/restaurację, pokój TV/ salkę rekreacyjną, parking.
 

WYŻYWIENIE:

śniadania i obiadokolacje wg. programu, w drodze powrotnej obiad na trasie. Napoje do obiadokolacji w cenie.
 

TRANSPORT: autokar z barkiem, DVD, klimatyzacją, obsługa 2 kierowców.
 

OPIEKA:

doświadczona kadra pedagogiczna, pilot. Polskojęzyczni przewodnicy w Pradze, Wiedniu i Budapeszcie.
 

UBEZPIECZENIE: od NNW i KL.
 

TRASA PRZEJAZDU ( bez dopłat):

Poznań, Stęszew, Śmigiel, Leszno, Rawicz, Trzebnica, Wrocław, Kudowa Zdrój.
 

ZBIÓRKA:

W pierwszym dniu turnusu o godz. 22.45 , a wyjazd o 23.30 spod siedziby K S “ POSNANIA” na ul. Słowiańskiej 78 w Poznaniu. Wyjazdy z innych miast wg. trasy przejazdu i wykazu antenek (poniżej), godziny podane zostaną w terminie późniejszym.
 

UWAGA!!!

Antenki z Kalisza, Jarocina, Łodzi, Konina, za dodatkową opłatą 140,00 zł/os. (realizowane przy min. 3 osobach) Dowóz i odwóz młodzieży może odbywać się samochodem osobowym, PKP, busem lub docelowym autokarem – potwierdzenie antenki do 7 dni przed wyjazdem.
 

POWRÓT:

w ostatnim dniu turnusu przewidywany powrót do Poznania ok. godziny 22.00 - 23.00.
 

PROGRAM:
I Dzień:

Zbiórka o godzinie 22.45, ul. Słowiańska 78 K.S. „POSNANIA” w Poznaniu. (zbiórki w innych miastach podane zostaną w terminie późniejszym). O godzinie 23.30 wyjazd w kierunku Pragi.
 

II Dzień:

Przyjazd do Pragi godzinach rannych. Zwiedzanie z przewodnikiem: wzgórze Perzyn (wjazd kolejką linową), labirynt zwierciadlany, sala krzywych luster, klasztor Strakowski, Pogorzelec, Loreta, plac Hradczański, Zamek Praski (dziedzińce), Muzeum Zabawek, Stare Schody Zamkowe, most Karola, Rynek Staromiejski. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
 

III Dzień:

Śniadanie. Kontynuowanie zwiedzania miasta: plac Vaclava, katedra św. Wita, ogród Wallenstaina, uroczysta zmiana wart przy Pałacu Królewskim. Wyjazd w godzinach popołudniowych na obiadokolację i nocleg w Bratysławie. Wieczorem zajęcia klubowe (np. gry i zabawy, taniec).
 

IV Dzień:

Śniadanie. Przejazd do Wiednia, zwiedzanie stolicy Austrii. Zwiedzanie z pilotem: wzgórze Kahlenberg, kościół św. Józefa, , zabawa w parku rozrywki Prater (2 atrakcje w cenie). Wiedeński Prater jest uważany za najstarszy park rozrywki na świecie. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji w lunaparku – począwszy od tunelu strachu, przez karuzele, trasy gokartowe. Największą i najbardziej znaną atrakcją jest „Diabelski Młyn” z którego podziwiać można panoramę Wiednia. Powrót do hotelu w Bratysławie na obiadokolację.
 

V Dzień:

Śniadanie, przejazd do Wiednia. Zwiedzanie z przewodnikiem Wiednia: Ring, Parlament, Ratusz, Uniwersytet, Hoffburg, Katedra św. Szczepana, Pałac Schonbrum – letnia rezydencja rodziny cesarskiej Park Miejski, Opera Wiedeńska, Starówka, Plac św. Karola. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Bratysławie – stolicy Słowacji.
 

VI Dzień:

Śniadanie, po śniadaniu zwiedzanie Bratysławy: Stare Miasto, Wzgórze Zamkowe, Katedra gotycka, Pałac Prymasowski, Pałac Prezydencki, kościół św. Trójcy, Dom Mozarta. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Budapesztu – stolicy Węgier. Po obiadokolacji wieczorny spacer po Budapeszcie. Powrót do hotelu na nocleg.
 

VII Dzień:

Śniadanie, zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem: Parlament, Wzgórze Zamkowe, Kościół św. Macieja, Baszta Rybacka, Plac Bohaterów, Góra Gelerta. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
 

VIII Dzień:

Śniadanie, po śniadaniu przejazd na wyspę św. Małgorzaty – jest to rekreacyjna, zielona wyspa z licznymi otwartyi basenami, z falami morskimi, zjeżdżalniami wodnymi, źródłami ciepłymi, trasami rowerowymi, ogród różany, ogród japoński, grające fontanny, wieża wodna, liczne restauracje, hotele. Zwiedzanie wyspy, rekreacyjny wypoczynek kilkugodzinny (kąpiele w basenie, zjeżdżalnie, termy, opalanie itp.). W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu w Liptowskim Mikulaszu, obiadokolacja, nocleg.
 

IX Dzień:

Śniadanie, spacer po kurorcie wypoczynkowym. Przejazd autokarem do Tatralandii, największego wodnego miasteczka na Słowacji (8 basenów, 9 rur, 2 tory pływackie, aquapontony i wiele innych atrakcji) – pobyt kilkugodzinny – korzystanie z wodnych atrakcji.
 

X Dzień:

Śniadanie, po śniadaniu wyjazd w kierunku Polski, na trasie obiad. Przyjazd do Poznania w godzinach 22.00 - 23.00.

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc, barkiem, DVD, obsługa 2 kierowców.
- zakwaterowanie w hotelach **/*** wg. opisu.
- wyżywienie 2 posiłki dziennie, pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostanie śniadanie + obiad na trasie do Polski (8 śniadań, 8 obiadokolacji, 1 obiad na trasie do Polski).
- ubezpieczenie NNW i KL (za granicą)
- opieka pilota, wychowawców, przewodnicy polskojęzyczni w Pradze, Wiedniu i Budapeszcie.
- wstępy: Praga (wjazd kolejką linową, labirynty, sala krzywych luster, Muzeum Zabawek), 2 atrakcje w parku rozrywki Prater w Wiedniu, kąpiele w basenach termalnych, korzystanie ze zjeżdżalni wodnych na wyspie św. Małgorzaty, kilkugodzinny pobyt w Tatralandii.

Program zwiedzanie jest ramowy, może zostać zmieniona kolejność zwiedzania przy czym wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Punkty programu, przy których nie wymieniono biletów wstępów (w cenie) realizowane są na zasadzie oglądu, spaceru z przewodnikiem i oglądane i omawiane są z zewnątrz. Jeżeli pozwoli czas będzie możliwość wejścia z przewodnikiem do wnętrza obiektów: Wiedeń: Hoffburg, Schonbrunn, Budapeszt: Baszta rybacka i Kościół św. Macieja. – należy posiadać około 20 euro – płatne przed wejściem do obiektu.
 

UWAGA!

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać: Paszport, legitymację szkolną, mały plecak na wycieczki, kurtkę przeciwdeszczową, wygodne obuwie, czapkę lub chustkę na głowę, krem z filtrem.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved