Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - GIEWARTÓW

               

                    

   

                 

                

                 

                     

                         

  

  

   

ODJAZDOWE WAKACJE
obóz wodno-rekreacyjny

Ośrodek Wypoczynkowy

Polska, Giewartów

Wiek uczestników: 7-12 lat


OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU „MICHASIÓWKA”
Ośrodek „Michasiówka” położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze – idealne miejsce dla początkujących pływaków. Mieszkamy w wyremontowanych, ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych, dysponujących 2-6 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Część bazy noclegowej jest świeżutka, wybudowana w ubiegłym roku. Jeden z domków przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren ośrodka jest zielony, zadbany i wypielęgnowany. W sąsiedztwie duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka). Jeśli marzycie o udanym wypoczynku w uroczym zakątku to nie znajdziecie lepszego miejsca!

Do dyspozycji gości:
- plaża,
- pomost,
- wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, ponton),
- boisko do siatkówki, do piłki nożnej,
- świetlica: stół do ping-ponga, piłakrzyki, tv,
- plac zabaw,
- grill,
- letnie kino,
- miejsce na ognisko.
 

ODJAZDOWE WAKACJE
obóz wodno-rekreacyjny (7-12 lat)

Twoje wakacje musza być wspaniałe, a my zrobimy wszystko, aby takie były! Tu nie będzie czasu na nudę. Dostarczymy codziennej, świeżej porcji wakacyjnej adrenalinki. Mnóstwo czasu spędzimy nad wodą! Jeśli nie złapaliście jeszcze rytmu żabki to my Wam pomożemy! Nauczymy Was pływać nie tylko tak, jak ten zielony zwierzak, ale zaprezentujecie też kumplom i oczywiście rodzicom styl prawdziwego pływaka! Każdy dzień to inne, fascynujące zajęcia i nowe przygody. Znajdziecie tu wszystko: od quad’ów po nurkowanie, survival i liny. Nieoczekiwane emocje, wspaniałe przygody i wiele wyśmienitej zabawy! Nie musicie się bać niczego! Podczas zajęć wodnych jesteście zabezpieczeni kapokami i piankami, na zajęciach linowych kaskami i linami asekuracyjnymi, a na quady nie puszczamy Was bez kasków!. Tego lata chcielibyśmy, aby każdy z Was mógł powiedzieć o sobie „jestem ratownikiem”! Nauczymy Was, że szybka i prawidłowa reakcja może uratować życie i zdrowie drugiego człowieka.

Miejsce: Giewartów – Ośrodek Wypoczynkowy „Michasiówka”.
Zajęcia: 3 razy dziennie od 1,5 do 2 godzin.

PŁYWANIE – dużo czasu spędzimy nad wodą, bawiąc się i ucząc! Dla początkujących nauka pływania od zera
 

WODOWANIE - piłka wodna, skoki, kosz wodny i cała gama wodnych szaleństw.
 

KAJAKARSTWO – krótka lekcja teoretyczna, kilka wskazówek jak obchodzić się z pływającą „maszyną” i uzbrojeni w suchy prowiant, niespożyte siły i dobry humor wyruszamy na wycieczkę po jeziorze.
 

NURKOWANIE – kto chce zobaczyć co jest na dnie jeziora i jak zachowują się ryby w głębinie???? ABC – czyli nurkowanie z maską, butlą i fajką.
 

PONTON – czyli jak wypoczywać na wodnej poduszce, przedostać się przez trzciny i dotrzeć do portu przy nie zawsze sprzyjającym wietrze.
 

ZAJĘCIA LINOWE – nasz park linowy zbudowaliśmy specjalnie z myślą o Was i doskonałej zabawie. Nie zabraknie tu stromych zjazdów , kolejki tyrolskiej, przejść po linie na wysokości ...
 

SKRZYNKI - wspinaliście się już na wysoką wieżę ze skrzynek?? Nie? To przekonacie się, że to nie tylko nowe wyzwanie, ale też świetna zabawa.
 

QUADY – chyba każdy chce poczuć się jak prawdziwy kierowca - tutaj sami odpowiadacie za tor jazdy, a maszyna nie zawsze chce jechać tam gdzie Wy.
 

BATUT – super zabawa dla małych, średnich i całkiem dużych. Potrafisz zrobić salto i wylądować na nogi?? Nasi instruktorzy pokażą Wam wiele ciekawych ćwiczeń na batucie. Zabezpiecza nas siatka, chroniąca przed spotkaniem z miękką trawą.
 

GRY TERENOWE – gry strategiczne wymagające często kilkudniowego przygotowania, odbywają się w ciągu dnia lub w środku nocy. Wszystko zależy od scenariusza i pomysłu na ich rozwinięcie i zakończenie.
 

ŁUCZNICTWO – jak zostać Robin Hoodem? Wrócimy do tradycji, będziesz strzelać z łuku bez przyrządów celowniczych, do tarcz ustawionych w lesie. Jak zwykle dobra zabawa i bezpieczeństwo będą najważniejsze.
 

STRZELECTWO – przyda się celne oko i wyczucie – będziemy strzelać do tarcz i przedmiotów.
 

SURVIVAL – szkoła przetrwania dla twardzieli - jak radzić sobie z własnymi słabościami, trudnymi sytuacjami. Sprawdzisz siebie i swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach.
 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA – wspinaczka na sztucznej ściance z zastosowaniem nowoczesnego, atestowanego sprzętu wspinaczkowego i oczywiście pod opieką instruktora. 5 metrów wyżej świat wygląda zupełnie inaczej.
 

GRY I ZABAWY – ostry doping i zagorzała walka podczas wielu turniejów obozowych będzie nieodzowna. Każdy z Was wybierze ulubioną grę i wraz ze swoją drużyną w wolne wieczory będziemy toczyć zespołowe boje w siatkówkę, „kosza”, badmintona, piłkę nożną, będą też turnieje tenisa stołowego i piłkarzyków.
 

ZAJĘCIA ROZRYWKOWE – ogniska, dyskoteki, turnieje, chrzest. Dodatkowe, niespodziewane zajęcia na poprawienie już dobrego humoru. Spełnimy to, co sami wymyślicie i zaproponujecie (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).
 

ZAJĘCIA Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY – brzmi bardzo poważanie, bo to poważny temat, a my Kochani chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy byście pomimo swojego młodego wieku to życie potrafili ratować.

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

W CENIE IMPREZY:

- program, zakwaterowanie, wyżywienie, kadra, opieka medyczna, ubezpieczenie.
 

CENA NIE OBEJMUJE:

- transportu. Szczegóły na kolejnych stronach.
 

TURNUS

DNI

TERMINY

WIEK

UCZESTNIKA

CENA w zł.

1

10

28.06-07.07.2010

7-12 lat

999,00 | Sprzedaż zakończona

2

10

07.07-16.07.2010

7-12 lat

999,00 | Sprzedaż zakończona

3

10

16.07-25.07.2010

7-12 lat

999,00 | Sprzedaż zakończona

4

10

26.07-04.08.2010

7-12 lat

999,00 | Sprzedaż zakończona

5

10

04.08-13.08.2010

7-12 lat

999,00 | Sprzedaż zakończona

6

10

13.08-22.08.2010

7-12 lat

999,00 | Sprzedaż zakończona

7

9

22.08-30.08.2010

7-12 lat

888,00


ROZKŁAD JAZDY:

MIEJSCE WYJAZDU/PRZEJAZDU*

CENA ZA TRANSPORT*

w złotych

KALISZ

100,00

POZNAŃ

100,00

ŁÓDŹ

150,00

WARSZAWA

150,00

WROCŁAW

150,00

TRANSPORT ODBYWA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE POD WARUNKIEM WYJAZDU Z DANEGO MIASTA MINIMUM 10 OSÓB!!

 

WAŻNE DLA WSZYSTKICH PODRÓŻNIKÓW!!
Uczestnicy wybierający się na nasze imprezy transportem zorganizowanym przez biuro powinien posiadać bagaż składający się z:
 - 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie powinna przekraczać 20 kg,
 - BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
 

Uwaga!

 - Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!
 - Szczegóły nt. miejsca zbiórek i godzin wyjazdu podajemy na 3 – 5 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.
   

KOŁO RATUNKOWE - Obniżenie kosztów rezygnacji

Koło Ratunkowe to usługa, która pozwoli zmniejszyć konsekwencje finansowe w przypadku rezygnacji z imprezy.

a. Opłata za wykupienie Koła ratunkowego obejmującego imprezy organizowane przez BP Sun Sport jest niezależna od ceny imprezy i wynosi 46 złotych.
b. Wykupienie Koła ratunkowego musi nastąpić w momencie zakupu imprezy, przy czym wymagana jest wpłata zaliczki oraz pozostałych wpłat zgodnie z terminami określonymi w pkt. II, 4 niniejszych warunków uczestnictwa.
c. W zależności od liczby dni do rozpoczęcia imprezy potrącenia w wpłat wynoszą:

   

Liczba dni do rozpoczęcia imprezy:

Potrącenia dokonywane zgodnie z Warunkami uczestnictwa

Potrącenia dokonywane w przypadku wykupienia Koła ratunkowego

Powyżej 50 dni

10%

0 zł

50-35 dni

20%

10% ceny imprezy

34-19 dni

40%

20% ceny imprezy

18-9 dni

60%

30% ceny imprezy

8 dni

100%

50% ceny imprezy

 

WCZASY DLA RODZICÓW:

Dla rodziców możliwy pobyt wczasowy w wybranych turnusach.

Oferta dostępna tutaj.

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved