Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - GIEWARTÓW

               

                    

   

                 

                

                 

                     

                         

  

  

   

MAŁE KOBIETKI
obóz dla dziewczynek

Ośrodek Wypoczynkowy

Polska, Giewartów

Wiek uczestników: 7-12 lat


OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU „MICHASIÓWKA”
Ośrodek „Michasiówka” położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (około 10 km od Słupcy, 40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze – idealne miejsce dla początkujących pływaków. Mieszkamy w wyremontowanych, ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych, dysponujących 2-6 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Część bazy noclegowej jest świeżutka, wybudowana w ubiegłym roku. Jeden z domków przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren ośrodka jest zielony, zadbany i wypielęgnowany. W sąsiedztwie duża stadnina koni (około 1 km od ośrodka). Jeśli marzycie o udanym wypoczynku w uroczym zakątku to nie znajdziecie lepszego miejsca!

Do dyspozycji gości:
- plaża,
- pomost,
- wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, ponton),
- boisko do siatkówki, do piłki nożnej,
- świetlica: stół do ping-ponga, piłakrzyki, tv,
- plac zabaw,
- grill,
- letnie kino,
- miejsce na ognisko.
 

MAŁE KOBIETKI
obóz dla dziewczynek (7-12 lat)


Na pozór jesteście zwyczajnymi dziewczynami, chodzącymi do zwyczajnej szkoły. My jednak wiemy jak jest naprawdę ! Marzycie o byciu modelkami, piosenkarkami, aktorkami. Wiemy, że macie swoje sekrety, jesteście sprytne, pomysłowe i energiczne. Zorganizujemy i dla Was taką imprezę, na której nie tylko będziecie się doskonale bawić, ale podczas której wykorzystacie wszystkie swoje zwariowane pomysły! Tego lata chcielibyśmy, aby każda z Was mogła powiedzieć o sobie „jestem ratowniczką”! Nauczymy Was, że szybka i prawidłowa reakcja może uratować życie i zdrowie drugiego człowieka.

Miejsce: Giewartów – Ośrodek Wypoczynkowy „Michasiówka”.
Zajęcia: 3 razy dziennie od 1,5 do 2 godzin.

ZAJĘCIA Z MODELINGU – coś dla prawdziwych małych kobiet: jak z gracją się poruszać, jak zalotnie zakręcić bioderkiem, jak dobrać strój aby zawsze szałowo wyglądać i oczarować każdego księcia z bajki, jak wystylizować się na bywalczynię dyskotek, romantyczkę, artystkę, gwiazdę muzyki, czy ekranu filmowego.
 

ZAJĘCIA Z MAKIJAŻU – czyli jak dbać o cerę, jak przy okazji imprezy u koleżanki wykorzystać cienie, błyszczyk i maskarę żeby nie zamienić się w wampa i nie straszyć.
 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE – nauczymy się jak zrobić coś z niczego… no prawie z niczego: może będą to dziewczęce szkatułki na biżuterię albo kuferek na skarby, może pełne uroku i nastrojowego światła lampiony, a może własnoręcznie wykonane kolczyki, naszyjniki, bransoletki – oczywiście na każdy dzień tygodnia inne .
 

QUADY – kto powiedział, że dziewczyny nie mogą jeździć na quadzie? A nawet jeśli spróbował to udowodnimy mu jak bardzo się pomylił.
 

PŁYWANIE - KĄPIEL – w gorące dni i po gorących wrażeniach z quad`ów będziemy odpoczywać na plaży, kąpiąc się i grając w piłkę wodną.
 

NURKOWANIE – kto chce zobaczyć co jest na dnie jeziora i jak zachowują się ryby w głębinie???? ABC – czyli nurkowanie z maską, butlą i fajką.
 

PONTON – czyli jak wypoczywać na wodnej poduszce
 

ZAJĘCIA LINOWE – zjazdy, kolejki tyrolskie, skoki na wahadle, przeprawy przez podmokłe tereny.
 

SKRZYNKI - wspinaliście się już na wysoką wieżę ze skrzynek?? Nie? To przekonacie się, że to świetna zabawa.
 

BATUT – super zabawa dla małych, średnich i całkiem dużych. Potrafisz zrobić salto i wylądować na nogi?? Nasi instruktorzy pokażą Wam wiele ciekawych ćwiczeń na batucie. Zabezpiecza nas siatka, która nie pozwoli wylądować poza batutem.
 

GRY TERENOWE – gry strategiczne wymagające często kilkudniowego przygotowania, odbywają się w ciągu dnia lub w środku nocy. Wszystko zależy od scenariusza i pomysłu na ich rozwinięcie i zakończenie.
 

ŁUCZNICTWO – jak zostać Robin Hoodem? Wrócimy do tradycji, będziesz strzelać z łuku bez przyrządów celowniczych, do tarcz ustawionych w lesie. Jak zwykle dobra zabawa i bezpieczeństwo będą najważniejsze.
 

STRZELECTWO – przyda się celne oko i wyczucie – będziemy strzelać do tarcz i przedmiotów.
 

SURVIVAL- trzeba umieć przetrwać w każdych warunkach, współdziałać z grupą, żeby wyznaczony cel czy zadanie było możliwe do osiągnięcia. Nie wiesz jaka będzie misja – wiesz, że musisz z niej wrócić!!!!!!
 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA – wspinaczka na sztucznej ściance z zastosowaniem nowoczesnego, atestowanego sprzętu wspinaczkowego i oczywiście pod opieką instruktora.
 

GRY I ZABAWY – ostry doping i zagorzała walka podczas wielu turniejów obozowych będzie nieodzowna. Każdy z Was wybierze ulubioną grę i wraz ze swoją drużyną w wolne wieczory będziemy toczyć zespołowe boje w siatkówkę, „kosza”, badmintona, czy piłkę nożną.
 

ZAJĘCIA ROZRYWKOWE – ogniska, dyskoteki, turnieje, chrzest. Dodatkowe, niespodziewane zajęcia na poprawienie już dobrego humoru. Spełnimy to, co sami wymyślicie i zaproponujecie (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).
 

ZAJĘCIA Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY – brzmi bardzo poważanie, bo to poważny temat, a my Kochani chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy byście pomimo swojego młodego wieku to życie potrafili ratować.

CO ZABRAĆ NA OBÓZ:

- oprócz standardowych rzeczy wymienionych w katalogu zabierzcie Drogie Dziewczyny, jeśli możecie oczywiście: stare, niepotrzebne już dżinsy, t-shirty, koszule, koszulki, spódniczki, mogą przydać się także chusty, szaliczki, apaszki, czapeczki, przepaski i co Wam do głowy przyjdzie, a z czego pomożemy wyczarować wesołe i kolorowe ciuszki. Przekonacie się, że kwieciste dżinsy, koralikowe topy i cekinowe koszule mogą stać się przebojem sezonu letniego.

W CENIE IMPREZY:

program, zakwaterowanie, wyżywienie, kadra, opieka medyczna, ubezpieczenie.
 

CENA NIE OBEJMUJE:

transportu. Szczegóły na kolejnych stronach.
 

TURNUS

DNI

TERMINY

WIEK UCZESTNIKA

CENA w zł.

1

10

28.06-07.07.2010

7-12 lat

1290 zł | Sprzedaż zakończona

3

10

16.07-25.07.2010

7-12 lat

1290 zł | Sprzedaż zakończona

5

10

04.08-13.08.2010

7-12 lat

1290 zł | Sprzedaż zakończona

7

9

22.08-30.08.2010

7-12 lat

1190 zł

 

Warunki Promocji:

- Promocja obejmuje 100 zł zniżki za wczesną rezerwację.

- Liczba miejsc w promocji ograniczona.

- Promocja ważna do dnia 20.04.2010


ROZKŁAD JAZDY:

MIEJSCE WYJAZDU/PRZEJAZDU*

CENA ZA TRANSPORT*

w złotych

KALISZ

100,00

POZNAŃ

100,00

ŁÓDŹ

150,00

WARSZAWA

150,00

WROCŁAW

150,00

TRANSPORT ODBYWA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE POD WARUNKIEM WYJAZDU Z DANEGO MIASTA MINIMUM 10 OSÓB!!

 

WAŻNE DLA WSZYSTKICH PODRÓŻNIKÓW!!
Uczestnicy wybierający się na nasze imprezy transportem zorganizowanym przez biuro powinien posiadać bagaż składający się z:
 - 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie powinna przekraczać 20 kg,
 - BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
 

Uwaga!

 - Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!
 - Szczegóły nt. miejsca zbiórek i godzin wyjazdu podajemy na 3 – 5 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.
   

KOŁO RATUNKOWE - Obniżenie kosztów rezygnacji

Koło Ratunkowe to usługa, która pozwoli zmniejszyć konsekwencje finansowe w przypadku rezygnacji z imprezy.

a. Opłata za wykupienie Koła ratunkowego obejmującego imprezy organizowane przez BP Sun Sport jest niezależna od ceny imprezy i wynosi 46 złotych.
b. Wykupienie Koła ratunkowego musi nastąpić w momencie zakupu imprezy, przy czym wymagana jest wpłata zaliczki oraz pozostałych wpłat zgodnie z terminami określonymi w pkt. II, 4 niniejszych warunków uczestnictwa.
c. W zależności od liczby dni do rozpoczęcia imprezy potrącenia w wpłat wynoszą:

   

Liczba dni do rozpoczęcia imprezy:

Potrącenia dokonywane zgodnie z Warunkami uczestnictwa

Potrącenia dokonywane w przypadku wykupienia Koła ratunkowego

Powyżej 50 dni

10%

0 zł

50-35 dni

20%

10% ceny imprezy

34-19 dni

40%

20% ceny imprezy

18-9 dni

60%

30% ceny imprezy

8 dni

100%

50% ceny imprezy

 

WCZASY DLA RODZICÓW:

Dla rodziców możliwy pobyt wczasowy w wybranych turnusach.

Oferta dostępna tutaj.

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved