Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - WISŁA

               

               

OBÓZ SUPERBOHATERÓW
Batman, Superman, Spiderman i inni

Willa SOWINA

Polska, Ludwikowice

wiek uczestników: 7-13 lat


OBÓZ SUPERBOHATERÓW
Batman, Superman, Spiderman i inni

Willa SOWINA
Polska › Sudety › Ludwikowice Kłodzkie
Wiek: od 7 do 13 lat

Obóz SuperBohaterów


Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Arthur C. Clarke

Stało się coś strasznego! Z więzienia z pozasłonecznej planety Pulsar uciekł Szalony Naukowiec Mortal. Ziemi grodzi zagłada. Wypalone lasy, zatrute wody, zniszczone miasta, nieszczęśliwi ludzie to nasza przyszłość. Ogłaszam czerwony alaram! W obliczu takiego zagrożenia musimy połączyć swoje wielkie moce! Zwołuję zgromadzenie wszystkich SuperBohaterów! Miejsce: odległe i tajemnicze Góry Sowie. Tylko RAZEM możemy pokonać Zło!

Program:


Ziemi grozi zagłada. Idąc tropem najsławniejszych SuperBohaterów, ucząc się ich najważniejszych umiejętności Uczestnicy będą rośli w siłę i pod koniec obozu sprytem i odwagą pokonają Szalonego Naukowca. Codziennie będą zdobywać nowe sprawności SuperBohaterów, które na końcu stworzą wielką obronną tarczę, dzięki której pokonają Zło. Każdy z Uczestników zostanie wyposażony w magiczną pelerynę. Własne stroje superbohaterów również mile widziane. Wszystkie zajęcia na obozie dostosowane są do wieku i umiejętności Uczestników.

Opiekę nad Dziećmi będzie sprawować profesjonalna kadra. Nad bezpieczeństwem naszych Najmłodszych będzie również czuwał obozowy lekarz, do dyspozycji przez 24h/dobę. Zabawy mają charakter rozwojowy, pozwalają kształcić zdolności interpersonalne (pracy w grupie), twórcze, kształtować wyobraźnię i rozwijać zdolności plastyczne.

..::Iron Man - Strój to podstawa::..
Każdy SuperBohater charakteryzuje się specjalnym super - ubiorem. Na początek, zanim zostaniecie wtajemniczeni w wyższe poziomy umiejętności, musicie przygotować specjalny strój. Przy pomocy wykwalifikowanych nauczycieli stworzycie Tajemnicze Maski, Magiczne Peleryny, Cudowne Rękawice i wiele innych potrzebnych atrybutów.

..::Przygotowanie fizyczne::..
Złapanie Szalonego Naukowca będzie nie lada wyczynem. Bieganie, skakanie, latanie, pływanie – to wszystko musimy codziennie doskonalić, żeby być w super formie. Codzienna porcja ruchu i ćwiczeń pozwoli nam zachować zdrowie, sprężystość i giętkość, którą powinien posiadać każdy SuperBohater.

..::Batman::..
Człowiek – Nietoperz. Mimo, że nie posiada żadnych nadprzyrodzonych zdolności uważany jest za najwybitniejszego detektywa. Unikalne zdolności fizyczne i super gadżety to jego mocne strony. Nauczymy się jak działają krótkofalówki, podsłuchy czy kamery. Zbudujemy własne centrum dowodzenia, z którego będziemy mogli śledzić każdy krok Mortala.

..::Superman::..
Pierwszy Superbohater – legenda i wzór. Na podstawie filmów dowiemy się, skąd pochodził Superman, jak naprawdę miał na imię i jakie posiadał Moce. Dzięki specjalnemu szkoleniu z wiedzy kosmicznej i planetarnej opanujemy wielką wiedzę o wszechświecie. Stworzymy własne mapy cybergalaktyczne i osobiste planetarium.

..::Spiderman::..
Naśladując niezwykłą zwinność Człowieka Pająka, stawimy czoła mostom linowym i drabinkom alpinistycznym. Z pomocą lin będziemy przekraczać ludzkie możliwości. Wszystkie zajęcia linowe prowadzone są przez instruktorów z uprawnieniami, a sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa.

..::Hulk::..
We własnym, tajemniczym laboratorium, niczym Doktor Banner, dokonamy różnych niesamowitych odkryć
z dziedziny chemii i fizyki. Pod okiem Mistrzów będziemy robić ciekawe eksperymenty, które mogą się przydać w walce z Szalonym Naukowcem.

..::Iniemamocni::..
Jak się skutecznie zamaskować, żeby nie zostać odkrytym? Jak przeniknąć przez teren zagrożenia niezauważonym? Jak zaplanować operację, żeby się udała? Jak być skutecznym? Na podstawie instruktażowych filmów i zajęć praktycznych opanujemy te i wiele innych bardzo przydatnych umiejętności. Walka z Szalonym Naukowcem może być trudna.

..::X-Man::..
Poznamy wszystkich niesamowitych członków tej Super Grupy i odkryjemy ich wspaniałe moce. A może będziemy mogli się od nich czegoś nauczyć. Poćwiczymy strzelanie z łuków do tarcz, zgłębimy tajniki kodowania i szyfrów, aby móc porozumiewać się tak, aby ważne informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

..::Kapitan Planeta::..
Wzorem bohaterów z popularnej kreskówki stworzymy zintegrowaną grupę przyjaciół, podzielimy pomiędzy siebie moce: ziemi, ognia, wody, wiatru i serca i dzięki temu będziemy silniejsi niż Mortal. Pomogą nam w tym Gaja – Dobry Duch Ziemi i Kapitan Planeta. Stworzymy Ekologiczną Tablicę, na której zapiszemy najważniejsze apele planetarian mówiące o tym, jak dbać o siebie i otaczające nas środowisko.

..::Fantastyczna Czwórka::..
Na specjalnych zajęciach z integracji i team buildingu postaramy się pokazać Wam, jak ważna jest współpraca w grupie i zgrana ekipa. Superbohater nie musi działać sam. Wszyscy wiemy, że raźniej jest pokonywać przeciwności losu z przyjaciółmi u boku.

..::Okolica::..
Wybierzemy się na wyprawę do podziemnego kompleksu Rzeczka ( pozostałość po jednym z najbardziej tajemniczych przedsięwzięć górniczych i budowlanych, prowadzonych w czasie II Wojny Światowej przez III Rzeszę) i do Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim z zagadkowym muzeum oblężnictwa i zaskakującą wieżą widokową. Może gdzieś w tych miejscach ukrywa się Mortal.

..::Oficjalne Przeobrażenie::..
W nagrodę za złapanie i opanowanie Szalonego Naukowca każdy Uczestnik zostanie oficjalnie pasowany na SuperBohatera. Wszystkie zdobyte moce złożą się na główny Dyplom, dowodzący niezwykłej odwagi i siły.
Ale najpierw trzeba stawić czoła.. Zło czuwa..

Oprócz tego proponujemy inne atrakcje: kąpiele na strzeżonym kąpielisku, wizyta w mini zoo, a także ognisko, wycieczki, zajęcia integracyjne i wiele innych.

Poszczególne opłaty za opcje dodatkowe realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcje trwania obozu.

 
Terminy i ceny

28.06-09.07.2010 - 1699 PLN
11.07-22.07.2010 - 1699 PLN
24.07-04.08.2010 - 1699 PLN
06.08-17.08.2010 - 1699 PLN
19.08-30.08.2010 - 1699 PLN

Terminy obejmują pobyt na miejscu.

 
Zniżki i dopłaty

Płytka ze zdjęciami z obozu : Dopłata 29,9 PLN
Pakiet Parasol - od kosztów rezygnacji : Dopłata 75 PLN
Pakiet SUPER Parasol - od kosztów rezygnacji : Dopłata 150 PLN
 

Zakwaterowanie
Willa SOWINA - obiekt położony w samym sercu pięknych i mało znanych Gór Sowich. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w klimatycznych pokojach (4 – 10 osobowych) z łazienkami. W odległości 100 metrów znajduje się strzeżone kąpielisko i mini zoo. Do dyspozycji Uczestników bogata infrastruktura ośrodka - boiska sportowe, sala konferencyjna.

 
Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja), od obiadu pierwszego dnia do obiadu dnia ostatniego przygotowywane w ośrodku. Suchy prowiant na drogę powrotną.


Dojazd - Autokar

Godziny wyjazdów i powrotów do potwierdzenia na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany środka transportu.
 

Miejscowość

Godzina odjazdu

Miejsce zbiórki

Godzina powrotu

Cena

Białystok

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Bydgoszcz

07:00

ul. Toruńska, parking przy Hali Sportowej Łuczniczka

ok. 20:30

Dopłata 138 PLN

Częstochowa

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Gdańsk

04:15

Dworzec Główny PKP, parking obok poczty

ok. 23:15

Dopłata 158 PLN

Gorzów Wielkopolski

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Grudziądz

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Katowice

09:00

Dworzec PKS ul. P. Skargi (obok Supersamu)

ok. 19:30

Dopłata 148 PLN

Kielce

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Koszalin

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Kraków

07:30

ul. Kałuży, zatoczka-między Stadionem Cracovia a Hotelem Orbis

ok. 21:00

Dopłata 148 PLN

Leszno

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Lublin

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Łódź

08:00

Plac Zwycięstwa, Al. Piłsudkiego

ok. 20:00

Dopłata 138 PLN

Olsztyn

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Opole

10:30

parking przy skrzyż. ul. 1 Maja i Duboisa za sklepem Biedronka

ok. 17:30

Dopłata 118 PLN

Poznań

10:00

dworzec Główny PKP, ul. Dworcowa tzw. Dworzec Letni

ok. 18:00

Dopłata 138 PLN

Rzeszów

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Słupsk

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Szczecin

07:00

Parking przy zamku, ul. Korsaży, przy Maszcie

ok. 21:00

Dopłata 158 PLN

Toruń

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Warszawa

05:00

PKiN, parking przy Pałacu Młodzieży (ul. Świętokrzyska)

ok. 23:00

Dopłata 158 PLN

Włocławek

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

Wrocław

12:00

Parking przy skrzyż. ul. Ślężnej i Kamiennej (Wzg. Andersa)

ok. 16:00

Dopłata 138 PLN

Zielona Góra

 

wyjazd negocjowany

ok.

bez dopłaty

 
Wycieczki fakultatywne
Przygodowy Pakiet Obozowy | Dopłata 100 PLN

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- kompas płytkowy z niezbędnym sznureczkiem do zawieszenia na ręku,
- 2 szt. światła awaryjnego tzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin,
- specjalny ogrzewacz, który w razie potrzeby staje się ciepły i ogrzewa zimne dłonie, a gdy już się ostudzi, można go z powrotem “naładować”, wrzucając na chwilę do gotującej się wody.


Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.

 
Wycieczka do Wrocławia z wizytą w ZOO | Dopłata 120 PLN

Jedno z najstarszych, najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Naszym najmłodszym Uczestnikom proponujemy wyjątkową wycieczkę z odrobiną historii i możliwością spotkania fascynujących zwierząt. Zaczniemy od cudownej starówki, gdzie przewodnik opowie nam o najstarszych mieszkańcach i zabytkach tego pięknego miasta, a w wolnej chwili wspólnie poszukamy Krasnoludków, które lubią się chować w dziwnych, tajemniczych zakamarkach. Następnie udamy się w magiczną podróż zabytkowym tramwajem, który zabierze nas do wrocławskiego ZOO, gdzie zobaczymy lwy, małpy, słonie i wiele innych dzikich zwierząt.

 
Certyfikowany kurs pierwszej pomocy | Dopłata 160 PLN

Uczestnicy nauczą się jak należy postępować i jak udzielać pomocy ofiarom różnych wypadków. Są to umiejętności mogące okazać się niezbędne w najmniej spodziewanym momencie i niejednokrotnie ratujące komuś życie. Po szkoleniu z pierwszej pomocy możemy być pewni, że w sytuacji zagrożenia zdrowia będziemy potrafili zadziałać prawidłowo. Po takich zajęciach Uczestnicy powinni potrafić: wykonać zabieg reanimacyjny, zatamować krwotok, opatrzyć ranę, wykonać unieruchomienie kości itp. Kurs prowadzony jest przez Ratowników Medycznych, zakończony egzaminem. Udział w kursie potwierdzony jest certyfikatem.

 
Rajd samochodami terenowymi | Dopłata 120 PLN

Jest to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i nie przeraża ich wszechobecny kurz i błoto. Przeprawa przez głębokie jary i wąwozy, strome podjazdy i karkołomny slalom pomiędzy drzewami z pewnością podniesie poziom adrenaliny nawet największemu śmiałkowi.


Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, dostęp do bogatego zaplecza programowego, opiekę kadry instruktorów, opiekę lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), VAT.


Cena nie zawiera

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.


Co zabrać

Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, zeszyt do robienia notatek, przybory do pisania, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL i orzeczeniem lekarza!).

                     

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved