Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY KRAJOWE - RABKA

             

   

MAŁE SPA-RELAX + KONIE

Kolonia i Obóz Młodzieżowy

DW SŁOŃCE

Polska, Rabka

wiek uczestników: 8-18 lat


RELAKS ! ROZRYWKA ! RABKA !
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (8-18 LAT)
 

RABKA - ZDRÓJ

– to znane uzdrowisko zwane w całej europie miastem dzieci i młodzieży. Położone jest w woj. Małopolskim nad Rabą u podnóża Gorców. Rabka osłonięta jest od porywistych wiatrów zalesionymi stokami, występuje tu także silne nasłonecznienie przez cały rok. Korzystny klimat oraz źródła solanki wykorzystywane są w leczeniu chorób układu krążenia i oddechowego. „Miasto dzieci świata” zasłużyło na to wyróżnienie nie tylko dzięki dbałości o infrastrukturę - oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku - również latem m.in.: baseny kryte i letnie, teatr lalek „Rabcio” Muzeum Orderu Uśmiechu, Muzeum Osobliwości, Skate Park, „Rabkoland”- wesołe miasteczko. Każdego roku miasto organizuje szereg imprez, które nie tylko młodzieży dostarczają wiele radości np.: Mistrzostwa w jeździe na muszlach klozetowych, Mistrzostwa w dojeniu sztucznej krowy, Mistrzostwa w dmuchaniu balona z gumy Hubba Bubba i inne.
 

 TERMIN

PAKIET KONIE

PROMOCJA

do 06.06.2010

21.07-01.08.2010

31.07-11.08.2010

1399,00 zł

1249,00 zł

 
ZAKWATEROWANIE:

D.W. :Słońce” Murowany budynek ,dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju telewizor i podłączenie do Internetu. Na miejscu stołówka, kawiarnia oraz świetlica.
Na terenie do dyspozycji: boisko do siatkówki, koszykówki, korty tenisowe oraz wydzielone miejsce do grillowania, świetlica z TV , DVD, stół do ping-ponga.
 

WYŻYWIENIE: 3 x dziennie + dodatek podwieczorkowy + suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia rozpoczynać się będą śniadaniem w dniu przyjazdu, a kończyć obiadem w dniu wyjazdu + suchy prowiant.
 

TRANSPORT: z dworca PKP pociągiem pośpiesznym kl. II, przedziały zarezerwowane. Z dworca PKP przejazd wynajętym autokarem do ośrodka. Powrót analogicznie. Możliwość zabrania uczestników z innych miast na trasie przejazdu pociągu:
 

OPIEKA: doświadczona kadra pedagogiczna, opieka ratownika podczas kąpieli, miejscowe służby medyczne.
 

UBEZPIECZENIE: NNW.
 

ZBIÓRKA: pierwszym dniu turnusu: Poznań: Dworzec Gł. w holu przy schodach, godzinę podamy później
 

POWRÓT: w ostatnim dniu turnusu- godzinę podamy później .
 

PROGRAM MAŁE SPA – RELAX:

 - 2 x pobyt w Grocie Solnej (45 minut = 3 dni nad morzem), 4 x pobyt na basenie – w zależności od pogody na krytym lub letnim, 2 x Body Mind - proste ,płynne ćwiczenia zawierające elementy Yogi, Tai- Chi, Qi Gong oraz techniki oddychania, relaksacji – rozluźnienie, uspokojenie, rozciąganie. Zajęcia poprawiające siłę, elastyczność - harmonia ciała i duszy. Prowadzone przez Instruktora Fitness , inhalacje przy tężni solankowej, pobyty w pijalni wód mineralnych, Aerobic.
- WYCIECZKA AUTOKAROWA: Niedzica (zwiedzanie zamku, rejs statkiem – przy opowieściach przewodnika będziemy podziwiać m.in. zamki czorsztyński i niedzicki).
- RABKOLAND – pobyt w najweselszym w kraju Parku Rozrywki ( dla każdego uczestnika 3 atrakcje w cenie), Muzeum Ordeu Uśmiechu, Muzeum Osobliwości.
- GRILL – PARTY i Dyskoteki.
- WIECZÓR GÓRALSKI – malowanie na szkle, garncarstwo.
- TEATR „RABCIO” – wizyta w teatrzyku kukiełkowym słynącym ze wspaniałych spektakli. Wieczorami Filmy video.
- SPACERY PO RABCE: kolorowa fontanna, Galeria „ Lilianna”, Park Zdrojowy.
- Wędrówki pobliskimi szlakami turystycznymi.
- KONKURSY: gwary góralskiej, plastyczny.
- ULUBIONE ZABAWY KOLONIJNE: Śluby kolonijne, Bruneci – Blondyni, Randka w ciemno itd.
 

PAKIET KONIE:

Uczestnicy tego pakietu korzystają w całości z pakietu Małe Spa- Relax oraz dodatkowo mają zajęcia w stadninie koni w gospodarstwie agroturystycznym w Rabce. Nauka i doskonalenie jazdy konnej pod okiem instruktora. Zajęcia trwać będą 6 dni po 1 godzinie dziennie. Uczestnicy muszą zabrać odpowiedni strój (wysokie buty (za kostkę), wygodne spodnie dresowe.
 

UWAGA!

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać: legitymację szkolną, bidon lub butelkę na napój podczas wycieczek, mały plecak lub torbę na wycieczki, kurtkę przeciwdeszczową, wygodne obuwie, czapkę lub chustkę na głowę, krem z wysokim filtrem, strój kąpielowy, kieszonkowe.
          

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved