Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - RYN

               

                    

 

   

 

   

 

   

 

   

 

WIRUJĄCY TANIEC

obóz taneczny

domki / pawilon

Polska, Ryn

wiek uczestników: 7-12 lat i 13-18 lat


Obóz Taneczny ”Wirujący Taniec”
wiek: 7-12, 13-18 lat
Mazury - Ryn

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM

Obóz przeznaczony jest dla uczestników, którzy chcą nauczyć się dobrze tańczyć jak i dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności na parkiecie. Zajęcia taneczne prowadzone będą przez profesjonalnych instruktorów i choreografów tańca. W programie obozu znajdą się podstawowe elementy i kroki najpopularniejszych tańców towarzyskich, nowoczesnych i dyskotekowych. Uzupełnieniem będą zajęcia utaneczniające: w tym bloku znajdą się między innymi: rytmika, choreografia i improwizacja taneczna. Umiejętności zdobyte na obozie będzie można zaprezentować na dyskotekach organizowanych dla wszystkich uczestników obozów Wandrusa.
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn” położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski „Ryn” w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie.
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Kadra – wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie – NW. Realizację programu – w zależności od pogody i możliwości fizycznych uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców. Zgłoszenie uczestnictwa-umowę (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Polar, obuwie na miękkiej podeszwie, czapka z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis.
Na zajęcia taneczne: dowolny wygodny i niekrępujący ruchów strój (ubrania sportowe, koszulki, baletowe body, legginsy, krótkie sukienki, spódniczki). Buty: baletki klasyczne lub gimnastyczne (ewentualnie grubsze skarpety) oraz lekkie buty sportowe sneakery lub inne.
 
..:: UWAGI

Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Realizacja wybranych elementów programu, może być odwołana z przyczyn niezależnych.
Program taneczny realizowany jest w zależności od możliwości grupy.
 
..:: PROGRAM

Taniec nowoczesny
To połączenie wielu stylów i technik tanecznych, to taniec bardzo dynamiczny, który rozwija koordynację ruchową, gibkość i sprężystość ciała. W programie zajęć proponujemy naukę figur i kroków disco dance, hip hop, dance show, tworzenie choreografii na bazie tańca jazzowego, klasycznego, przygotowywanie występów solowych, duetów oraz miniformacji.
 

Taniec towarzyski
Dzieli się na standardowy i latynoamerykański. To tu poznamy kroki walca angielskiego, skocznej i szybkiej samby, statecznej i leniwej rumby a także rytmicznej cha – chy.
 

Taniec uliczny – break dance
To taniec pełen improwizacji, indywidualnych stylów, mający wiele świeżości, naładowany energią.
 

Taniec brzucha
To taniec, który daje doskonały kontakt z własnym ciałem. Jego podstawą, wbrew nazwie, są przede wszystkim naturalne ruchy bioder i miękkie ruchy rąk skoordynowane z resztą ciała. Jest to taniec dumny, a zarazem zmysłowy.
Przygotowanie na koniec obozu prezentacji tanecznej w grupie lub solo przez każdego uczestnika obozu
Nauczymy się przełamywać tremę, jak dobrze wypaść przed publicznością, jak najlepiej zaprezentować się na scenie, dowiemy się od instruktorów w jakim tańcu jesteśmy najlepsi, w jakich układach i technikach tanecznych wypadamy najlepiej.
Zajęcia utaneczniające – poznamy różne zestawy ćwiczeń, które będą pełniły funkcję rozgrzewki przed zajęciami, wpłyną na elastyczność, gibkość naszego ciała. Ćwiczenia rytmiczne pozwolą nam wczuć się w dany taniec, pozwolą nam poczuć dany rytm
 

Zabawy ruchowe i konkursy
Olimpiada sportowa, wodne zabawy na strzeżonym kąpielisku, ogniska, dyskoteki, randka w ciemno, podchody itp.
 

Kajaki i rowery wodne
Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze Ryńskim, a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
 

Doskonalenie pływania wpław
Warto poznać nowe style pływackie i dowiedzieć się, jakie błędy popełniamy.
Zachowanie w wodzie i nad wodą, podstawy ratownictwa
Zasady bezpieczeństwa kąpieli, wzywania pomocy, podstaw jej udzielania potrzebującym. Wszystkiego dowiecie się od doświadczonych ratowników WOPR-u.
Wyprawy rowerowe przez stare, piękne lasy mazurskie.
 

Śladami Robinsona Cruzoe
Czyli wyprawa na bezludną wyspę lub dziki, nieznany ląd. Jak sobie poradzić w trudnych warunkach czyli nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia. Jak złowić rybę bez wędki, jak zbudować sobie schronienie, jak wezwać pomoc, jak orientować się w terenie, jak rozpalić ognisko.

..:: DODATKOWE ATRAKCJE
(płatne przy zapisach lub na obozie)
..:: Wycieczki: Mikołajki (+25 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+60 zł), Giżycko (+25 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+35 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+35 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów (+40 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+45 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+35 zł), Latające Skrzydło (+45 zł), Banan (+20 zł), Narty wodne (+55 zł), Wakeboard (+55 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+100 zł)
..:: Paintball (+60 zł)
..:: Quady (+60 zł)
..:: Zajęcia linowe (+60 zł)

Pakiet Wodne Atrakcje
(+ 70 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.
 
Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji

1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.
 

TERMINY, CENY

Kod, Termin

Obóz Taneczny ”Wirujący Taniec”

OTA 1

02.07-13.07.2010

1399.-

OTA 2

14.07-25.07.2010

1399.-

OTA 3

26.07-06.08.2010

1399.-

OTA 4

07.08-18.08.2010

1399.-

OTA 5

19.08-30.08.2010

1399.-

    

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved