Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - RYN

               

                    

 

   

 

   

 

   

 

   

 

ZMIERZCH NA MAZURACH

wampiry na mazurach

domki / pawilon

Polska, Ryn

wiek uczestników: 12-18 lat


Mazury – Ryn

Zmierzch na Mazurach
wiek: 12 - 18 lat

CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Obóz przeznaczony jest dla uczestników, którzy chcą się świetnie bawić, a jednocześnie spróbować wielu form czynnej turystyki. Witamy tu wszystkich miłośników sił nadprzyrodzonych, oraz zapalonych wampiromaniaków, znawców sagi „Zmierzch”, „Wywiad z Wampirem” i nie tylko.


Uczestnicy będą brali udział w zajęciach w nocy, oraz w ciągu dnia. Poznają wątki etnograficzne, mity i legendy dotyczące wampirów, strzyg, wilkołaków, nie koniecznie tych złych….
 

Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn” położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem, lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski „Ryn”, Gliwickiej Agencji Turystycznej w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godz. 10.00.

..:: CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Kadra - wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy.
Ubezpieczenie - NW
Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb.
Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców (wzory w biurze). Legitymacja szkolna. Wiek od 12 lat.

NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

Wyżej wymienione, odpowiednio wypełnione dokumenty. Kieszonkowe. Polar. Czapkę z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis.

..:: UWAGI

Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie.

PROGRAM

Nocne zwiedzanie lochów Zamku Krzyżackiego w Rynie. Budowla z XIV wieku. Druga co do wielkości tego typu w Polsce. W mrocznych, zabytkowych podziemiach starego zamczyska na jedną noc przeniesiemy się do strefy mroku, a tam……
Lekcje numerologii. Nauczymy się prognozować z liczb, opierając się na przekonaniu, że numer przyporządkowany danemu obiektowi (numer domu, samochodu, telefonu, zakodowane pod postacią liczby imię, itp.) ma związek z naszym losem. Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo. Odkryj tajemne znaczenie swojego imienia, daty urodzin itp.
Spacer o północy z pochodniami. Po zachodzie słońca zapalimy pochodnie i udamy się na późny spacer po okolicy. Poznamy baśnie, legendy oraz całą prawdę o dzieciach mroku. Przy okazji napijemy się gorącej……. Herbatki.
Lewitacja. Każdy wampir posiada zdolności paranormalne. I Ty możesz je posiąść. Nauczysz się lewitacji na zajęciach linowych.
Czego wąpierze powinny unikać czyli metody walki z wampirami np. wrażliwość na światło, srebro, symbole religijne, czosnek.
Przewidywanie przyszłości. Wampiry potrafiły przepowiadać przyszłość. Poznamy metody przewidywania przyszłości, tajniki tarota, różne horoskopy, wróżby ludowe, popularne i wszystkim znane lanie wosku przez dziurkę od klucza i odczytywanie powstałych kształtów. Interpretacje woskowych figur bywają oczywiste lub zależą od wyobraźni wróżących. Nauczymy się odczytywać znaczenia snów. Poznamy podstawy chiromancji czyli metody przepowiadania przyszłości z linii i znaków na dłoni. Dłoń jest skarbnicą wiedzy o jej właścicielu. Dlatego też w dłoniach ludzie dopatrują się tego, co ich czeka, próbując odkryć całą swoją przyszłość.
Jak rozpoznać wampira. Czyli jak wyglądały, co czuły, jaką miały osobowość .
Wampirzy Make –up.
Jachty żaglowe. Wampiry lubiły podróżować żaglowcami, niezauważone, pod osłoną nocy. Wody były wtedy wzburzone, szalały burze, wszędzie unosiła się gęsta mgła. Ty też możesz spróbować żeglowania. Popłyniemy na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas tego wszystkiego, co wykwalifikowany członek załogi wiedzieć powinien.
Bal przebierańców dla ludzi nocy. Zorganizujemy bal dla uczestników wszystkich obozów organizowanych w ośrodku. My oczywiście przebierzemy się za wampiry.
Paintball. To świetna zabawa karabinkami strzelającymi zmywalną, nieszkodliwą farbą. Wszyscy uczestnicy mają stroje ochronne i maski.
Quady. Czterokołowce do jazdy terenowej. Pojedziemy wspólnie z instruktorami. To naprawdę bardzo fajna zabawa, dostarczająca niezapomnianych emocji, dająca możliwość poznania smaku prawdziwej rywalizacji. Zobaczymy jak te mechaniczne potwory zachowują się w zróżnicowanym terenie. Weźmiemy udział w zawodach: jazda na czas, pokonywanie toru przeszkód.
Wycieczka rowerowa. Wybierzemy się na eskapadę po pobliskich, tajemniczych lasach.
Kajaki i rowery wodne. Najpopularniejsze środki do rekreacji wodnej. Nauczymy się nimi manewrować i wiosłować. Zrealizujemy zawody.
Zajęcia rekreacyjne. Wodne zabawy na strzeżonym kąpielisku. Plażowanie, kąpiele, podchody, piesze wycieczki. Randka w ciemno. Dyskoteki.

..:: DODATKOWE ATRAKCJE
(płatne przy zapisach lub na obozie)
..:: Wycieczki: Mikołajki (+25 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+60 zł), Giżycko (+25 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+35 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+35 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów (+40 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+45 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+35 zł), Latające Skrzydło (+45 zł), Banan (+20 zł), Narty wodne (+55 zł), Wakeboard (+55 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+100 zł)
..:: Paintball (+60 zł)
..:: Quady (+60 zł)
..:: Zajęcia linowe (+60 zł)

Pakiet Wodne Atrakcje
(+ 70 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.

Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji

1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.

TERMINY, CENY

KOD

TERMIN

CENA

WAM 1

02.07-13.07.2010

1599.-

WAM 2

14.07-25.07.2010

1599.-

WAM 3

26.07-06.08.2010

1599.-

WAM 4

07.08-18.08.2010

1599.-

WAM 5

19.08-30.08.2010

1599.-

       

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved