Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - RYN

               

                    

 

   

 

   

 

   

 

   

 

OBÓZ ŻEGLARSKO-PAINTBALLOWY

domki / pawilon

Polska, Ryn

wiek uczestników: 12-18 lat


Obóz Żeglarsko - Paintballowy
wiek: 12-18 lat
Mazury – Ryn

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM

Do południa pływamy jachtem, po południu uczestniczymy w paintballowej bitwie, z której zwycięska ekipa wraca do ośrodka na pokładzie szybkiej motorówki! A czeka nas jeszcze wieczorno-nocna gra strategiczna! Aktywny wypoczynek na wodzie połączony z aktywnym wypoczynkiem na lądzie to propozycja dla tych, którym wrażeń nigdy dość, którzy chcą wypoczywać bardzo aktywnie, poznawać różne formy spędzania czasu wolnego.
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn" położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Ośrodek wypoczynkowo - żeglarski „Ryn" ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do 10.00.

..:: CENA ZAWIERA

 - Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie.
 - Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia, Kadra - wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy, Ubezpieczenie - NW, Sprzęt - konieczny do realizacji programu, Realizację programu obozu w zależności od pogody.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Wiek: od 12 lat. Karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców, zgłoszenie uczestnictwa-umowa (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Ubranie polowe (stare spodnie, bluzy), buty typu „trapery” do marszów. Sztormiak (nieprzemakalną kurtkę), polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis.

..:: UWAGI

Nie odpowiadamy za utopiony, ukradziony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na jachtach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu - trampkach, sandałach, adidasach.
 

..:: PROGRAM
Żeglarstwo
Zaczniemy od nauki podstaw - stawiania żagli, obsługi osprzętu, zachowania na pokładzie, zasad bezpieczeństwa. Później wypłyniemy w rejs po jeziorach na pokładzie jachtu żaglowego. Wszyscy będą uczyli się sterować, obsługiwać żagle i liny. Zacumujemy na brzegu bezludnej wyspy, wpłyniemy do Zatoki Rominek, gdzie poszukamy źródełka z bardzo czystą wodą. Wieczorem na żeglarskim ognisku nauczymy się śpiewać szanty i piosenki żeglarskie.
 

Paintball z elementami survivalu
Bitwa przy użyciu markerów na żelowe kulki. Na naszym obozie nie będzie ona zabawą w strzelanie, w trakcie której uczestnicy chowają się za plastikowymi figurami lub nie zważając na grad żelowych kulek bez sensu biegną przed siebie krzycząc „hura". Nasze zmagania będą odbywać się w terenie, na leśnych polanach i przecinkach, wśród zróżnicowanego terenu a czasem będą częścią większych manewrów, w których paintballowe starcie będzie jednym z wielu elementów, lecz bardzo ekscytującym. Żeby zmierzyć się z przeciwnikiem, trzeba będzie go najpierw odnaleźć. W teren wyruszą zawiadowcy, aby wykryć tajne obozowisko. Ukryci snajperzy przeciwnika będą starali się ich wyeliminować. Nauczymy się skrycie podchodzić przeciwnika, nawiązywać łączność za pomocą krótkofalówek, działać w większych i mniejszych grupach a także samodzielnie. Wybudujemy terenowe schronienia, które będą stanowić naszą bazę wypadową. Skorzystamy z darów leśnej i wodnej kuchni, przygotowując posiłki. Będziemy opracowywać strategię i taktykę, tak aby nauczyć się prowadzić bitewne zmagania. Dowódcy większych i mniejszych oddziałów będą wyznaczani na zmianę wśród uczestników.
 

Rowery
Mazury i Suwalszczyzna to doskonały region do uprawiania turystyki rowerowej. Niezbyt długie, ale często zaskakująco strome zjazdy dodają emocji jeździe na rowerze. Resztki dawnych ostępów leśnych, liczne rezerwaty to okazja do prowadzenia obserwacji przyrody. Zjedziemy nad brzeg jeziora i zrobimy przerwę na kąpiel.
 

I wiele innych zajęć
takich jak turniej piłki wodnej, rozgrywki sportowe, wodna olimpiada, randka w ciemno, podchody, ogniska, dyskoteki.

..:: DODATKOWE ATRAKCJE (płatne przy zapisach lub na obozie)
..:: Wycieczki: Mikołajki (+25 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+60 zł), Giżycko (+25 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+35 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+35 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów (+40 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+45 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+35 zł), Latające Skrzydło (+45 zł), Banan (+20 zł), Narty wodne (+55 zł), Wakeboard (+55 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+100 zł)
..:: Paintball (+60 zł)
..:: Quady (+60 zł)
..:: Zajęcia linowe (+60 zł)

Pakiet Wodne Atrakcj
e (+ 70 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.
 
Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji

1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.
 

TERMINY, CENY

kod termin cena

OBP 1

02.07-13.07.2010

1699.-

OBP 2

14.07-25.07.2010

1699.-

OBP 3

26.07-06.08.2010

1699.-

OBP 4

07.08-18.08.2010

1699.-

OBP 5

19.08-30.08.2010

1699.-

  

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved