Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - RYN

               

                    

 

   

 

   

 

   

 

   

 

MALUSZKOWY OBÓZ PRZYGODY

"Moja Pierwsza Kolonia"

Wyjazd z mamą lub tatą

domki / pawilon

Polska, Ryn

wiek uczestników: 5-9 lat


Maluszkowy Obóz Przygody – twoja pierwsza kolonia
Wyjazd z mamą lub tatą

wiek: 5 - 9 lat
Mazury - Ryn
 
..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM

Nawet jeśli posiadasz wszelkie informacje dotyczące kolonii, wiesz że jest to impreza sprawdzona, z której na pewno twój maluch wróci zadowolony, czujesz niepokój, że twoje dziecko będzie samo daleko od domu, bliskich mu osób. To normalne, rodzice nierzadko bardziej przeżywają pierwszy wyjazd na kolonię swojego dziecka, niż ono same. Zastanawiasz się jak twój szkrab, mały przedszkolak mógłby wyjechać na pierwszą swoją kolonię bez mamy, taty czy dziadka. Martwisz się jak da sobie radę, co zrobi gdy będzie mu smutno, jak przeżyje rozłąkę z rodzicami. Nie chcesz by płakał czy tęsknił, pojedz razem z nim.


Rodzice mogą brać udział w zajęciach razem z dziećmi, dzięki czemu zobaczą, jak można aktywnie spędzać z maluchami czas, jak budować relacje, a także jak mówić, by dzieci słuchały, oraz jak słuchać, by nasze szkraby mówiły.
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn” przy ulicy Mazurskiej w Rynie. Położony jest on bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski "Ryn", ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do 10.00.
 

..:: CENA ZAWIERA
Jeden rodzic, dziecko:

 - Zakwaterowanie - domki z wc i prysznicem, w domku pokoje 2, 4 lub 5 osobowe, ewentualnie pokoje 2 osobowe w pawilonie z wc i prysznicem. Rodzic z dzieckiem jest zakwaterowany w pokoju 2 osobowym w domku lub pawilonie, lub w domku w pokoju 4 lub 5 osobowym z innym rodzicem i jego dzieckiem.
 - Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
 - Ubezpieczenie – NW
Dziecko:

 - Kadra – wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy.
 - Realizację programu dla dziecka w zależności od pogody i jego możliwości fizycznych.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

- Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Wiek 5 - 9 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców (wzory w biurze). Rodzice nie muszą brać udziału w zajęciach organizowanych dla dzieci. Są one cały czas pod opieką wykwalifikowanej kadry.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Kurtkę chroniącą przed deszczem, polar, ciepły sweter, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres na wycieczki do lasu, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis, mały plecak na piesze wycieczki, adidasy, okulary do pływania w wodzie, czepek kąpielowy.

..:: UWAGI

Nie odpowiadamy za ukradziony, zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Istnieje możliwość niezrealizowania wybranych punktów programu biorąc pod uwagę możliwości uczestników, o czym decyduje kierownik imprezy.

WARIANTY PROGRAMÓW DLA DZIECI:

I WARIANT – Zajęcia na optymistach

Szkolenie żeglarskie na optymistach
- Są to popularne, jednoosobowe jachciki żaglowe. Sami będziecie nimi sterować (z asekuracją trenera). Oprócz żeglowania uczymy się również wiązania węzłów, podstaw budowy jachtu, locji - czyli budowy jeziora i rzeki, obowiązujących przepisów, znaków, prognozowania pogody na podstawie jej objawów i innych przydatnych wiadomości.
 

II WARIANT – Program żeglarski
Zanim wypłyniemy w rejs...
- Nauka podstaw zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany żeglarz wiedzieć powinien. Bezpieczeństwo na wodzie i nad wodą, ratownictwo, wiązanie podstawowych węzłów, stawianie i zrzucanie żagli.
- Ahoj Przygodo, czyli zaczynamy żeglować
- Wypływamy na krótsze i dłuższe rejsy żeglarskie po jeziorze Ryńskim. W ich trakcie załoga w miarę sił i możliwości bierze udział w obsłudze jachtu i sterowaniu.
 

III WARIANT – Program rekreacyjny
- Doskonalenie pływania wpław. Doskonalenie stylów pływackich, nauka pływania nowymi stylami, turniej piłki wodnej, ćwiczenia i zabawy w wodzie, zawody pływackie.
- Zajęcia i imprezy na orientację w terenie. Poszukiwanie w grupach ukrytego skarbu a tym samym nauka wyznaczania kierunków świata, podstawy posługiwania się kompasem i mapą, wykonywanie szkiców przebytej drogi i terenu.
- Wyprawy w teren. Zwiedzanie zamku krzyżackiego w Rynie, zapoznanie się z jego historią. Wiatrak ryński.
- Kajaki i rowery wodne. Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze Ryńskim a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
- Zajęcia sportowe. Olimpiada sportowa - siatkówka plażowa, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody. Wodne zabawy na strzeżonym kąpielisku. Podchody.
- Piesze wycieczki po starych mazurskich lasach.
  
TERMINY, CENY

KOD

TERMIN

CENA

Dziecko

Rodzic

MOP 1

02.07-13.07.2010

1499.-

799.-

MOP 2

14.07-25.07.2010

1499.-

799.-

MOP 3

26.07-06.08.2010

1499.-

799.-

MOP 4

07.08-18.08.2010

1499.-

799.-

MOP 5

19.08-30.08.2010

1499.-

799.-

  

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved