Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - RYN

               

                    

 

   

 

   

 

   

 

   

 

KOLONIA

DLA AKTYWNYCH LUB WYGODNYCH

domki / pawilon

Polska, Ryn

wiek uczestników: 7-12 lat


Kolonia dla Aktywnych lub Wygodnych
wiek: 7-12 lat
 
Mazury – Ryn
 
..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM

Nareszcie! Nikt nie zmusza mnie do wymyślnych zajęć od rana do nocy. Wraz z naszą opiekunką możemy pójść na kąpielisko, gdzie opalamy się, gramy w piłkę i pływamy pod opieką ratownika. Druga część uczestników jest dzisiaj bardziej Aktywna. W tym samym czasie wyruszyli na rowerowo-kajakową wyprawę. Po obiedzie mają zaplanowany rejs żeglarski po jeziorze Ryńskim. Kto wie, może do nich dołączę, a może namówię wszystkich na rowery wodne. Mogę też skorzystać z dodatkowych atrakcji i popłynąć na bananie za motorówką. Ważne że mam wybór – w końcu jestem na obozie dla Aktywnych lub Wygodnych!
 
Są tacy, którzy lubią od rana do wieczora wylegiwać się na słońcu i kąpać w jeziorze, dla innych dzień bez aktywnej wyprawy rowerami czy w kajaku jest stracony. A przeważnie jest tak, że „nicnierobienie” w końcu nam się jednak nudzi i chcemy aktywnej odmiany. A po pełnych emocji wyprawach dobrze jest odpocząć jeden dzień leniuchując na plaży i kąpiąc się w jeziorze. Program naszego obozu pozwala na realizację pozornie skrajnych sposobów na spędzanie czasu – dobrze się będą na nim czuli zarówno Aktywni jak i Wygodni.
Zajęcia rekreacyjne to gry i zabawy ruchowe, zadania na orientację w terenie, zajęcia na kajakach, wędrówki piesze i rowerowe, siatkówka plażowa, dyskoteki oraz ogniska, odpoczynek na plaży nad jeziorem pod opieką ratownika. Obóz to również szansa na poznanie interesujących ludzi, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań w gronie rówieśników z całej Polski, zwiedzenie ciekawych miejsc podczas organizowanych przez nas wycieczek pieszych i rowerowych.
Obóz zlokalizowany jest w ośrodku „Ryn” położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Posiłki jemy w stołówce, jest też bar i kawiarnia, w której organizowane są dyskoteki. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.
 
..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.
 
..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski „Ryn”, Gliwickiej Agencji Turystycznej w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00
 
..:: CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie do wyboru:
A - domki campingowe, wc i prysznice w pawilonie obok
B - domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką z prysznicem w pawilonie (wc na korytarzu)
Wyżywienie - całodzienne od kolacji 1 dnia do śniadania ostatniego dnia. Realizację programu w zależności od warunków pogodowych i możliwości uczestników. Sprzęt - szkoleniowy i rekreacyjny. Kadra - wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie NNW.
 
..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.
 
..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą lekarza i rodziców (wzory w biurze). Umiejętność pływania wpław potwierdzona pisemnie przez rodziców. Legitymacja szkolna. Wiek od 12 lat.
 
..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

Dokumenty wymienione w punkcie „główne wymagania”. Dres, ubranie i obuwie sportowe, ciepłe swetry, czapkę z daszkiem, latarkę, zeszyt, długopis, strój kąpielowy, czepek kapielowy, krem z filtrem UV, okulary do pływania w wodzie.
 
..:: UWAGI

Nie odpowiadamy za utopiony lub zagubiony bagaż zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na jachtach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu trampkach, sandałach, adidasach.
 
..:: PROGRAM

 
Dla wygodnych

1. Doskonalenie pływania wpław. Doskonalenie stylów pływackich, nauka pływania nowymi stylami, turniej piłki wodnej, ćwiczenia i zabawy w wodzie, zawody pływackie.
2. Zajęcia i imprezy na orientację w terenie. Poszukiwanie w grupach ukrytego skarbu a tym samym nauka wyznaczania kierunków świata, podstawy posługiwania się kompasem i mapą, wykonywanie szkiców przebytej drogi i terenu.
3. Wyprawy w teren - zwiedzanie zamku krzyżackiego w Rynie, zapoznanie się z jego historią. Wiatrak ryński.
4. Plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika.
5. Zajęcia sportowe. Olimpiada sportowa - siatkówka plażowa, przeciąganie liny, turniej piłki wodnej, zawody. Wodne zabawy na strzeżonym kąpielisku. Podchody.
6. Piesze wycieczki po starych mazurskich lasach.
7. Dyskoteki, ogniska.
 
Dla Aktywnych

1. Żeglarstwo - żeglujemy po jeziorze Ryńskim. Praca w charakterze załogi na jachcie żaglowym, podstawy obsługi jachtu żaglowego, nauka podstawowych węzłów, wiosłowanie. Rejsy żeglarskie po jeziorze Ryńskim z biwakiem na wyspach. Utrwalenie i wykorzystanie wiadomości na temat prowadzenia, budowy jachtu podczas rejsów na pobliskie bindugi.
2. Kajaki i rowery wodne. Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze Ryńskim a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
3. Wyprawy rowerowe przez stare, piękne lasy mazurskie.
 
..:: DODATKOWE ATRAKCJE (płatne przy zapisach lub na obozie)

..:: Wycieczki: Mikołajki (+20 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+55 zł), Giżycko (+20 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+30 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+30 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów(+35 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+40 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+30 zł), Latające Skrzydło (+40 zł), Banan (+15 zł), Narty wodne (+50 zł), Wakeboard (+50 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+100 zł)
..:: Paintball (+60 zł)
..:: Quady (+60 zł)
..:: Zajęcia linowe (+60 zł)
 
Pakiet Wodne Atrakcje (+ 65 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.
 
Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji

1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.

TERMINY, CENY

Kod, Termin

AIW

kolonia dla Aktywnych lub Wygodnych

Mazury – Ryn

A

B

AIW 1

02.07-13.07.2010

1249.-

1399.-

AIW 2

14.07-25.07.2010

1249.-

1399.-

AIW 3

26.07-06.08.2010

1249.-

1399.-

AIW 4

07.08-18.08.2010

1249.-

1399.-

AIW 5

19.08-30.08.2010

1249.-

1399.-

  

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved