Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY ZAGRANICZNE - TUNEZJA

               

  

   

   

   

  

 

   

 

   

 

OBÓZ REKREACYJNY W AFRYCE

Hotel TERGUI CLUB

Tunezja, Sousse

wiek uczestników: 14-18 lat

przelot samolotem z Warszawy


TUNEZJA - Sousse – samolotem
 
Tunezja

 - kraj leżący w Afryce Północnej – niegdyś gniazdo piratów berberyjskich, były protektorat francuski, a obecnie nowoczesne państwo. Podczas obozu uczestnicy poza wypoczynkiem będą mieli możliwość poznania kraju i jego folkloru oraz fascynującej jazdy na wielbłądzie podczas wycieczki na Saharę.

 
ZAKWATEROWANIE
Hotel Tergui Club***
położony w ładnym ogrodzie, bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży, w spokojnej miejscowości Chott Meriem ok. 10 km od Portu El Kantaoui i 20 km od centrum Sousse. Pokoje 3, 4-osobowe z klimatyzacją (sezonową), łazienką, telefonem, balkonem – widok na ogród, basen lub morze. W hotelu: basen, restauracja, pizzeria, kawiarenka mauretańska, dyskoteka, bar przy plaży, budki telefoniczne, sklepik hotelowy, sauna, jacuzzi, internet (płatny). Hotel organizuje bogaty program animacji dziennych i wieczornych, siatkówkę, aerobik, tenis stołowy. Odpłatnie: korty tenisowe, sporty wodne na plaży.
 

WYŻYWIENIE
Całodzienne (3 posiłki). Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Pierwszy i ostatni posiłek zgodnie z rozkładem lotów. Do obiadu i kolacji podawana jest herbata lub woda mineralna.
 

TRANSPORT
Samolot czarterowy tunezyjskich linii lotniczych (Nouvelair/Tunisair) z Katowic i Warszawy do Tunisu/Monastiru.
 

CENA NIE OBEJMUJE
Opłaty lotniskowej płatnej w biurze przed wyjazdem, programu fakultatywnego.
 

CENA OBEJMUJE
Zakwaterowanie (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie, transport i transfery w Tunezji, realizację programu, opiekę pedagogiczną i ubezpieczenie.

 

Program fakultatywny dodatkowo płatny
 - Wycieczka do Tunisu – Kartaginy – Sidi Bou Said. Tunis w czasach antycznych był przedmieściem Kartaginy, która była wtedy najsłynniejszym ze słynnych miast świata. W cenie wizyta w Muzeum Bardo i Termach Antonina w Kartaginie. Ponadto Sidi Bou Said - malownicza miejscowość leżąca na wysokich klifach na Zatoką tuniską. Cena ok. 75 DT.

 - Dwudniowa wycieczka na Saharę daje możliwość poznania niezwykłych miejsc: koloseum El Jem, berberyjskiej wioski Matmata (słynnej z „Gwiezdnych wojen”) i ujrzenia wspaniałych krajobrazów Chott El Jerid. W cenie przejażdżka jeepami przez piaski Sahary do górskich oaz. Cena ok. 175 DT (dodatkowo płatne: przejażdżka na wielbłądzie ok. 18 DT, bryczka – ok. 8 DT). 

 - Rejs statkiem pirackim z możliwością kąpieli, w trakcie rejsu posiłek. Cena ok. 35 DT.

 - Wieczór beduiński – spektakl w atmosferze 1001 nocy, w namiocie beduińskim. Okazja do zobaczenia tradycyjnych tańców ludowych, tańca brzucha i żonglerki ogniem. Ponadto degustacja chleba tabouna (tradycyjnego płaskiego chleba Berberów) i oliwy z oliwek oraz przekąski. Cena ok. 42 DT.
 

Obóz rekreacyjny
Wiek uczestników 14 - 18 lat.

Pobyt wypoczynkowy na Morzem Śródziemnym. Zwiedzanie okolicy, kąpiele w morzu i basenie, plażowanie, dyskoteki, zajęcia sportowo-rekreacyjne, konkursy, turnieje, gry i zabawy ruchowe. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w programie fakultatywnym. W trakcie pobytu wycieczka do Sousse – Portu El Kantaoui. Sousse jest tętniącym życiem i kolorami miastem z największym tunezyjskim portem morskim. Wąskie, malownicze uliczki pełne zabytków, pachnących przypraw i pamiątek mediny uatrakcyjniają spacery po kurorcie, a zielony Port El Kantaoui przyciąga portowymi budowlami i jachtami z całego świata. Zwiedzanie: Wielki Meczet, forteca z wieżą obserwacyjną – Ribat, z której można podziwiać panoramę okolicy.
 

Informacje praktyczne
Strefa czasowa: czas polski +1 godz. Waluta: dinar tunezyjski 1 DT = ok. 2,13 PLN, 1 USD = ok. 1,30 DT. Zalecane kieszonkowe ok. 200 USD – nie obejmuje programu fakultatywnego. Należy zabrać nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne.
 

Uwagi
Odprawa bagażowa na lotnisko rozpoczyna się na dwie godziny przed planowaną godziną wylotu. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia godziny wylotu w tygodniu poprzedzającym imprezę. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu o ile nie zostały wyrządzone szkody. W przypadku szkody przekraczającej wartość kaucji, uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.

  
Terminy i ceny: Wylot z Warszawy

Nr grupy

Data

Cena

KNOW01

24.06-08.07.2010

2499 zł | Sprzedaż zakończona

KNOW02

08.07-22.07.2010

2499 zł | Sprzedaż zakończona

KNOW03

22.07-05.08.2010

2499 zł | Sprzedaż zakończona

KNOW04

05.08-19.08.2010

2499 zł

KNOW05

19.08-02.09.2010

2499 zł

Opłata lotniskowa: 250 zł

              

Promocje
 - First Minute - zniżka 100 zł do 15.03.2010 r.
 - Wiosenna Promocja - zniżka 50 zł do 15.04.2010 r.

 
Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata zaliczki w wysokości minimum 30 % w terminach podanych powyżej. Liczba miejsc przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. O szczegóły pytaj w biurze.

           

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved