Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY KRAJOWE - TUNEZJA

               

   

      

REKREACYJNY OBÓZ MŁODZIEŻOWY

Przeżyj swoje wakacje w scenerii Gwiezdnych Wojen

Hotel PANORAMA

Tunezja, Sousse

wiek uczestników: 12-18 lat

przelot samolotem z Warszawy


TUNEZJA
Przeżyj swoje wakacje w scenerii „Gwiezdnych Wojen”.

 

Tunezja to kraj pachnący szafranem, z rzymskimi ruinami i islamskimi meczetami. Jest plątaniną wąskich uliczek, małych sklepików, kolorowych suków, złotych plaż i ciekawej kultury. Niebo zawsze jest błękitne. Sousse to miasto na wskroś tunezyjskie, ale bogate również w elementy europejskich kultur. W ciągu dnia życie koncentruje się na plaży Boujaffar, rojącej się od europejczyków spragnionych słońca i wody. Wieczorami przyciągają młodzież liczne dyskoteki i nadmorska promenada.
 

Program
DZIEŃ 1:

wylot z Polski w godzinach przedpołudniowych
– lotnisko Okęcie w Warszawie, przylot do Monastiru,
– transfer autokarowy do Sousse, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
 

DZIEŃ 2 – 6:

pobyt w Sousse – realizacja programu, w tym między innymi:
– wycieczka do Sousse – gdzie zobaczymy Wielki Meczet zbudowany w 851 r., Ribat z czasów Aghalabidów, Zawija Zakkak – kompleks składający się z meczetu oraz mauzoleum. Spacer wąskimi uliczkami Medyny, gdzie wzdłuż murów obronnych znajdują się dziesiątki sklepików i straganów oferujących produkty z całej Afryki Północnej,
– Noc Beduińska – uczestnictwo w arabskim wieczorze folklorystycznym ze słynnym tańcem brzucha. Pokazy cyrkowych sztuczek, popisów fakira oraz tunezyjskich tańców narodowych w oryginalnych strojach. Występy folklorystyczne połączone są z tradycyjną tunezyjską kolacją.
– plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, dyskoteki, gry i zabawy sportowe.
 

DZIEŃ 7:

podsumowanie obozu, piesze wyjście do centrum handlowego, zakup pamiątek.
 

DZIEŃ 8:

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer autokarowy na lotnisko w Monastirze, przylot do Polski (lotnisko Okęcie w Warszawie).
 

Zakwaterowanie
HOTEL PANORAMA *** – położony w centrum Sousse, ok. 500 metrów od plaży, w okolicy znajdują się dyskoteki oraz liczne sklepy. Wyposażenie hotelu: 7 – piętrowy budynek z windą, posiada 100 pokoi, restaurację, recepcję z płatnym sejfem, bar, na najwyższym piętrze hotelu znajduje się niewielki basen kryty z dużym tarasem do opalania. Klimatyzowane pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, TV, lodówką, telefonem. Goście hotelu Panorama*** mogą korzystać z infrastruktury rekreacyjnej pobliskiego hotelu Samara****. Parasole, leżaki i materace przy basenie bezpłatnie, na plaży za dodatkową opłatą.
 

Wycieczka fakultatywna
 - Tunis – Bardo – Kartagina – Sidi Bou Said – wyjazd z hotelu do Tunisu w godzinach porannych. Zwiedzanie Muzeum Bardo znanego ze swojej kolekcji mozaik rzymskich. Do najcenniejszych okazów zaliczane są: posąg Minerwy z II wieku, sarkofag rzymski z III wieku, statuetka Erosa, oraz mozaika Julius. Przejazd do Kartaginy; w programie wizyty: muzeum, amfiteatr, groby punickie, termy Antoniusza. Przejazd do Sidi Bou Said – malowniczego biało-niebieskiego miasteczka na wzgórzu, ulubionego miejsca artystów. Obiad. Przejazd do Tunisu, Medyna – czas wolny. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych. Wycieczka dodatkowo płatna ok. 70 USD.
 

Wyżywienie
All inclusive obejmuje: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. W wyznaczonym barze 11:00-23:00 podawane są napoje bezalkoholowe / napoje gazowane, woda mineralna, kawa, herbata /. Napoje bezalkoholowe w barze na plaży 11.00-17.00. Lunch (obiad) wydawany w restauracji głównej hotelu Samara.
 

Zapewniamy
przelot samolotem czarterowym Warszawa – Monastir – Warszawa, opłaty lotniskowe i paliwowe, transfery autokarowe lotnisko – hotel – lotnisko, zakwaterowanie 7 noclegów, wyżywienie All Inclusive, realizację programu, opiekę wychowawców i polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie NNW i KL.
 

Zabierz ze sobą
paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Obowiązkowe wydatki programowe: wycieczka autokarowa Tunis-Kartagina-Sidi Bou Said – ok. 70 USD Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to 50 – 60 USD).
 

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP:
 - Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Wrocław - za dopłatą 120 zł
 - Szczecin - za dopłatą 140 złotych

TERMIN I CENA:

TURNUS I | 15.07-22.07.2010 | 1897 zł | Sprzedaż zakończona
TURNUS II | 29.07-05.08.2010 | 1897 zł
| Sprzedaż zakończona

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved